- محتویات اصلی صفحه
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

جستجو کن

  
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي > تابلوی اعلانات > نامه رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان کشور به صدا و سيمای جمهوری اسلامی ایران  

تابلوی اعلانات: نامه رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان کشور به صدا و سيمای جمهوری اسلامی ایران


 

نامه رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان کشور به صدا و سيمای جمهوری اسلامی ایران 

متن

به گزارش روابط عمومي سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز به نقل از روابط عمومی شوراي مركزي رييس سازمان نظام مهندسي ساختمان در اعتراض به اقدام اخيردر برنامه گفتگوي ويژه خبري شبكه دو سيما به معاونت سياسي صدا و سيماي جمهوري اسلامي نامه نوشت كه به شرح زير است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر آخوندی

معاون محترم سیاسی سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم؛

احتراماً، به اطلاع می‏رساند، حدود ساعت پنج بعد از ظهر دوشنبه 1396/11/9 طی تماس تلفنی از آن سازمان، مصاحبه ‏ای با اینجانب بعمل آمد که قرار بر پخش در یکی از بخش‏ های خبری بود. همان شب، در برنامه گفتگوی خبری شبکه دو سیما، وزیر محترم راه و شهرسازی مهمان برنامه بودند که متأسفانه در ادامه روند تضعیف جایگاه سازمان‏های نظام مهندسی ساختمان، اطلاعاتی ناصحیح در اختیار بینندگان ارجمند قرار دادند.

نکته قابل تأمل اینکه، تهیه کنندگان برنامه در یک اقدام ناعادلانه، جهت دار و کاملاً غیر حرفه‏ ای، به جای ارتباط زنده با اینجانب که امکان دفاع از سازمان‏های نظام مهندسی را فراهم سازند، دقایقی گزینشی از همان گفتگوی ضبط شده ساعت پنج بعد از ظهر را پخش نمودند و به بینندگان گرامی چنین القا گردید که این گفتگو در پاسخ به بیانات وزیر محترم در همان برنامه صورت گرفته است و عجیب تر اینکه مطلب اصلی گفتگوی اینجانب که به اقدامات اخیر و خارج از اختیارات قانونی وزیر محترم مربوط می‏گردید را حذف نمودند.

قطعاً جنابعالی نیز چنین رفتار غیر حرفه ‏ای را محکوم می ‏کنید. لذا خواهشمند است دستور فرمائید در جهت احقاق حق قریب نیم میلیون مهندس عضو سازمانهای نظام مهندسی ساختمان، فرصت پاسخگویی و گفتگو در یک برنامه زنده فراهم گردد. از توجه جنابعالی تشکر می ‏نماید.

فرج اله رجبی

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان

تاریخ انقضاء

2018/07/05 
پیوست ها
زمان ایجاد 2018/02/05 10:59 ق.ظ  توسط الهام بایرامی 
زمان آخرین تغییر 2018/02/05 11:00 ق.ظ  توسط الهام بایرامی