- محتویات اصلی صفحه
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

جستجو کن

  
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي > تابلوی اعلانات > شرايط آزمون دوره آموزشی تاسیسات لوله کشی گاز ساختمان ها (مبحث17 مقررات ملی ساختمان)  

تابلوی اعلانات: شرايط آزمون دوره آموزشی تاسیسات لوله کشی گاز ساختمان ها (مبحث17 مقررات ملی ساختمان)


 

شرايط آزمون دوره آموزشی تاسیسات لوله کشی گاز ساختمان ها (مبحث17 مقررات ملی ساختمان) 

متن

قابل توجه شرکت کنندگان محترم آزمون مورخ ۹۸/۶/۱۵ دوره آموزشی تاسیسات لوله کشی گاز ساختمان ها (مبحث17 مقررات ملی ساختمان):
۱-شرکت کنندگان در این آزمون در صورت کسب حد نصاب قبولی می بایست جهت اخذ صلاحیت نظارت و طراحی لوله کشی گاز در دوره کارآموزی گاز پیش بینی شده توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نیز متعاقب آن  شرکت نمایند.
۲-شرکت کنندگان در این آزمون در صورت کسب حد نصاب قبولی و پس از اخذ گواهینامه پایان دوره آموزشی می توانند از این دوره برای ارتقا پایه پروانه اشتغال به کار مهندسی نیز منوط به رعایت زمان اعتبار آن به (مدت سه سال ) استفاده نمایند.
۳-ثبت نام در این آزمون ها از طریق سامانه اینترنتی به نشانی www.cetc.ir انجام می شود راهنمای نحوه ثبت نام و شرایط شرکت در این آزمون ها و همچنین جدول زمانبندی پیش‌بینی شده برای این آزمون ها در سامانه مذکور درج گردیده است.
۴-محل برگزاری این آزمون در مراکز آموزش جهاد دانشگاهی استان به آدرس آن ها در سایت www.cetc.ir  درج می گردد خواهد بود.
۵-اطلاع رسانی های کافی در خصوص زمان دقیق حضور داوطلبان در جلسه آزمون نیز انجام شده و از ورود داوطلب خارج از زمان اعلام شده به حوزه آزمون جلوگیری می گردد. حداکثر زمان تاخیر مجاز ۵ دقیقه تعیین  شده به زمان خاتمه آزمون برای همه داوطلبان یکسان است.
۶-سوالات آزمون به صورت تستی بوده و به هر شرکت کننده تعداد ۲۰ سوال تستی از مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان اطلاعات عمومی و مسائل مربوط به  طراحی لوله کشی گاز در ساختمان ها و 5 سوال تستی از نقشه های ایزومتریک داده می شود.
۷-مدت زمان آزمون ۵۰ دقیقه و حد نصاب قبولی ۶۰ درصد می باشد آزمون مذکور کتاب باز بوده و استفاده از ماشین حساب بلامانع است آزمون دارای  نمره منفی(هر پاسخ غلط  یک سوم منفی) می باشد نتایج آزمون ظرف مدت ۷۲ ساعت از تاریخ آزمون از طریق همان سامانه ثبت نام توسط داوطلب قابل مشاهده خواهد بود در صورت مردودی در آزمون داوطلب می تواند حداکثر یک بار دیگر در آزمون بعدی شرکت نماید در صورت مردودی مجددا فرد باید دوباره در دوره آموزشی تاسیسات لوله  کشی گاز ساختمان ها شرکت نماید.
۸-همراه آوردن هرگونه لپ تاپ ،تبلت و تلفن همراه، ساعت هوشمند، دوربین عکاسی در جلسه آزمون اکیداً ممنوع است. هرگونه تبادل اطلاعات، امانت گرفتن جزوه و کتاب و گرفتن هر نوع یادداشت از دیگران ایجاد مزاحمت برای سایرین و ایجاد بی نظمی در آزمون تخلف محسوب شده و طبق آیین‌نامه داخلی برگزاری آزمون ها با متخلفان مطابق با ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.
۹- هرگونه یادداشت برداری از صورت سوالات توسط داوطلب در جلسه آزمون مجاز نبوده و تخلف محسوب می شود.
۱۰-نتایج مکتوب آزمون های برگزار شده ظرف مدت حداکثر تا دو هفته از تاریخ آزمون توسط جهاد دانشگاهی استان برای اداره کل راه و شهرسازی استان ارسال خواهد. قبول شدگان می توانند جهت پیگیری دریافت گواهینامه و ادامه مراحل به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مراجعه نمایند.
۱۱- احراز هویت شرکت کنندگان در جلسه آزمون از طریق ارائه کارت معتبر عضویت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یا کارت شناسایی معتبر عکسدار( کارت ملی) صورت خواهد گرفت.

تاریخ انقضاء

2019/12/25 
پیوست ها
زمان ایجاد 2019/09/02 02:18 ب.ظ  توسط الهام بایرامی 
زمان آخرین تغییر 2019/09/02 02:20 ب.ظ  توسط الهام بایرامی