- محتویات اصلی صفحه
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

جستجو کن

  
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي > تابلوی اعلانات > قرعه کشی تسهیلات بانکی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور ارکان، بازرسان و اعضای هیئت مدیره سازمان استان درسالن جلسات سازمان برگزار شد.  

تابلوی اعلانات: قرعه کشی تسهیلات بانکی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور ارکان، بازرسان و اعضای هیئت مدیره سازمان استان درسالن جلسات سازمان برگزار شد.


 

قرعه کشی تسهیلات بانکی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور ارکان، بازرسان و اعضای هیئت مدیره سازمان استان درسالن جلسات سازمان برگزار شد.   

متن

قرعه کشی تسهیلات بانکی اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان با حضور ارکان، بازرسان و اعضای هیئت مدیره سازمان استان درسالن جلسات سازمان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، رئیس سازمان استان دکتر بهرنگ دیلمقانی در مراسم قرعه کشی تسهیلات بانکی سازمان که در سالن جلسات هیئت مدیره برگزار شد، گفت: تسهیلات بانکی سازمان استان با هدف کمک به اعضا ازمحل انباشته های سازمان استان در بانک های عامل می باشد. وی افزود: در این قرعه کشی که به صورت الکترونیکی و ازطریق سایت سازمان ثبت نام انجام شده، یک هزار و ۱۶۹ نفر عضو با پروانه و ۵۳ نفرعضو بدون پروانه برای استفاده ازاین تسهیلات ثبت نام کرده‌اند که با توجه به مصوبه هیئت مدیره برای هر کدام از اعضا وام ۲۰ میلیون تومان اعضا با پروانه با سود ۱۰ درصد و بدون پروانه با سود ۱۸ درصد تعلق می گیرد. دیلمقانی ضمن اشاره به نحوه ثبت نام الکترونیکی اعضا درسایت سازمان، اظهار داشت: به منظورایجاد عدالت در توزیع وام‌ها، شفاف سازی واستفاده از تسهیلات بانکی برنامه نرم افزاری توسط واحد انفورماتیک تهیه شد که متقاضیان از این طریق بدون مراجعه به سازمان ثبت نام نمایند دراین برنامه کسانی که درسه سال گذشته از تسهیلات سازمان بهره مند شده بودند امکان ثبت نام وجود نداشت. وی همچنین درارتباط با اعطای تسهیلات بانکی با اشاره به تفاهم نامه فی مابین سازمان و بانک های عامل، گفت: با استفاده از شماره عضویت اعضا قرعه کشی به صورت تصادفی ۳۰۰ عضو از ۱۱۶۹ عضو ثبت نام شده در سه گروه ۱۰۰ نفری انتخاب و به بانک های صادرات و تجارت معرفی شدند و به شرط تامین کافی انباشته مالی سایراعضا هم با انجام مراحل قرعه کشی انتخاب و معرفی خواهند شد. در پایان برنامه قرعه کشی رئیس سازمان نطام مهندسی ساختمان آذربایجان غربی بیان کرد: قرار بود برنامه قرعه کشی را با حضور اعضا در سالن اجتماعات سازمان انجام بدهیم که بخاطر شیوع بیماری ویروس کرونا و به منظور رعایت بهداشت عمومی در سالن جلسات هیئت مدیره و با حضور ارکان و بازرسان و اعضای هیئت مدیره مراحل قرعه کشی انجام شد

تاریخ انقضاء

2020/12/12 
پیوست ها
نتيجه قرعه كشي.pdf    
زمان ایجاد 2020/03/02 12:42 ب.ظ  توسط میرهاشم موسوی 
زمان آخرین تغییر 2020/03/05 10:36 ق.ظ  توسط میرهاشم موسوی