- محتویات اصلی صفحه
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

جستجو کن

  
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي > اخبار سازمان > جلسه هیأت مدیره سازمان با هیأت مدیره تعاونی مسکن  

اخبار سازمان: جلسه هیأت مدیره سازمان با هیأت مدیره تعاونی مسکن


عنوان

جلسه هیأت مدیره سازمان با هیأت مدیره تعاونی مسکن 

متن

جلسه مشترک هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی  با هیأت مدیره تعاونی مسکن سازمان در محل سازمان تشکیل شد.

در ابتدا دکتر دیلمقانی ریاست سازمان ضمن خوش آمد گویی به حضار از تشکیل این جلسه اظهار خوشنودی نمود.

مهندس سیمایی عضو هیأت مدیره تعاونی مسکن ضمن تبریک به اعضاء هیأت مدیره دور هفتم اظهار خوشحالی نمود که این دیدار در ابتدای شروع به کار این هیأت مدیره حاصل گردیده است. وی با اشاره به فاقد مسکن بودن اغلب اعضاء تازه وارد سازمان تأکید کرد که بعلت وجود مشکلات مالی در تعاونی مسکن نتوانسته ایم کمک شایان ذکری را ارائه کنیم.

وی ادامه داد که تعاونی مسکن فعالیت خود را از سال 74 شروع کرده  و در شرح خدمات آن چنین آمده که به اعضاء این تعاونی بدون هیچ قید و شرطی واحد آپارتمانی تعلق می گیرد، اما اعضاء این تعاونی بسیار اندک است بدلیل اینکه تابحال نتوانسته حداقل یک واحد را تحویل بدهد و در جهت پیشبرد اهداف خود کمک جمعی کمی داشته.

مهندس فتورایی عضو هیأت مدیره تعاونی مسکن گفت: تعاونی مسکن زمین را بصورت بکر، با کمترین قیمت، جزء بافت فرسوده و در بهترین نقطه شهر در سال 87 تهیه نمود، این ساختمان خلافی نداشته و قرار هیأت مدیره بر آن بود که این ساختمان بعنوان نمونه ساخت صحیح در شهر معرفی شود.

مهندس نجاتی عضو هیأت مدیره ادامه داد: تعاونی مسکن در حال حاضر روزهای بدی را می گذراند که شاید خوش حساب ترین اعضاء با توجه به و رکود مالی حاکم بر جامعه چندین نفر می باشند. وی افزود مجموعه ای که زیر نظر سازمان نظام مهندسی است باید پروژه ای نمونه باشد و امید است بتوانیم با همفکری این مجموعه را نجات دهیم.

مهندس هاشم زاده عضو هیأت مدیره با ذکر این مورد که از ابتدا در جریان کار تعاونی مسکن می باشد افزود: که این پروژه یک کار جمعی بسیار مطلوب است و تعاونی مسکن بگوید که هیأت مدیره سازمان که چه مواردی می تواند راهگشا باشد؟

مهندس هاشم زاده گفت: طراحی این ساختمان بسیار زیباست که توسط دکتر افشار انجام شده، مشاعات این پروژه بسیار زیاد است و با آپارتمانهای معمولی قابل مقایسه نیست. امیدواریم با یک تیم قوی بتوانیم نجات بخش باشیم چون این پروژه آبروی نظام مهندسی و یک پروژه نمونه است.

در انتها مهندس اسعد از صبر و شکیبایی هیأت مدیره در گوش سپاری به مشکلات تعاونی مسکن تقدیر و تشکر کرد.

آخرین اخبار سازمان در کانال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان غربی:

https://telegram.me/wanezamorg

تاریخ انقضاء

2016/02/29 

عكس

 
پیوست ها
1.JPG    
2.JPG    
زمان ایجاد 2016/01/21 11:23 ق.ظ  توسط نسیم جابری 
زمان آخرین تغییر 2016/01/21 11:23 ق.ظ  توسط نسیم جابری