- محتویات اصلی صفحه
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

مصوبات هيئت مديره

جستجو کن
  
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي > مصوبات هيئت مديره > اخبار > اهم مصوبات جلسه هيات مديره (فوق العاده) شماره 8 مورخه 7/10/94  

اخبار: اهم مصوبات جلسه هيات مديره (فوق العاده) شماره 8 مورخه 7/10/94

 

اهم مصوبات جلسه هيات مديره (فوق العاده) شماره 8 مورخه 7/10/94   

متن خبر

مقررگرديد انتخاب گروههاي تخصصي براي هيئت رئيسه با ارائه كارت عضويت انجام گيرد و در صورت عدم وجود كارت عضويت ارائه كارت ملي ضروريست.

*رشته مكانيك آقايان: (1- نقي داودپور 2- غلامرضا سهرابي بابوري 3- محمد علي شريفان 4- منيره محمدزاده 5- مرتضي كاظم نيا 6- سامان قره پاشا 7- احمد نقي لو 8- اصغر محمودي حصار 9- سيد عبداله كاظمي مكري 10- هادي نجف پور قهوچي 11- سالار ايمان مهر) صلاحيت شركت درگروه تخصصي پيداكردند.

*رشته شهرسازي آقايان: (1- رضا پورمجيدي 2- قادراحمدي 3- علي مصيب زاده 4- اديسون خنا نيشو بابرودي 5- سيد مؤمن فواد مرعشي) صلاحيت شركت در گروه تخصصي پيدا كردند.

*رشته ترافيك آقايان: (1- حميد شيرمحمدي 2- اميرنقاش شيشوان 3- ميكائيل ناصري يالقوز آغاج  4- امين اشرف زاده آيدنلو 5- هاوري مدرس) صلاحيت شركت در گروه تخصصي پيدا كردند.

*رشته معماري خانم ها وآقايان: (1- حميد صفوي آذر 2- جواد صمدي 3- حامد صمدي عيسي لوي ذمي 4- الهام محمدزاده چيانه 5- علي جليل جمشيدي6- سولماز تابع افشار 7- مهرداد حبيب نژاد 8- بهنام صمدي 9- هادي پرورش 10- عباس بيگي 11- جمال رحماني 12- ابراهيم ثمين شريفي مياوقي 13- امير ضيا صابونچي 14- محمد باقري حميدي)  صلاحيت شركت در گروه تخصصي پيدا كردند.

*رشته برق آقايان: (1- حبيب خيرخواهي 2- محمود علي تقي پور 3- مقصود رضواندوست  4- رحيم اخلاقي 5- بنفشه عليزاده عرشلو       6- عليرضا باقرزندي 7- اسماعيل بهرامي نازكي 8- حامد شيخ بگلو 9- بابك قاسمي 10- سيامك تراشي 11- مهرداد قلندرزاده 12- محمد حسين امراللهي دويران 13- تورج طيبي فر 14- آيدين شكراني)  صلاحيت شركت در گروه تخصصي پيدا كردند.

رشته عمران آقايان و خانم ها: (1- سليمان رحمان زاد بالانجي 2- نيك وهاب زاده  3- عليرضا مناف پور 4- فريبا قاسمي قراحسنلو 5- عباسعلي فكرت 6- مصطفي حاج عليزاده 7- لطفعلي شوكتي نيا 8- صفر قلعه جوقي 9- جواد مكاري رحم دل 10- ميرحسن موسوي اصل 11- حيدر حقي پور بالانجي 12- پيمان حميدي 13- فرشاد برمكي 14-  تيمور منيري 15- احد مظاهري مقدم 16- حسين سليمي ريكاني 17- مهران اسكندري 18- بهزاد انجامي 19- كيوان فرزاد 20- كاميار نريماني فر 21- رسول قاسم زاده 22- حميد دولتمند شندي 23- گرمان كلشي پور 24- رامين بهرامي نژاد 25- سيامك عليزاد 26- صلاح الدين مام عزيزي) صلاحيت شركت درگروه تخصصي پيداكردند.

*رشته نقشه برداري آقايان: (1- رضا جعفرنژاد اشنويه 2- صادق قديمي 3- علي محمدي 4- حبيب امير ساعتلو 5- علي نقي پور) صلاحيت شركت در گروه تخصصي پيدا كردند.

 
پیوست ها
زمان ایجاد 2016/01/07 04:17 ب.ظ  توسط زهرا ظفرمند 
زمان آخرین تغییر 2016/01/07 04:17 ب.ظ  توسط زهرا ظفرمند