- محتویات اصلی صفحه
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي

مصوبات هيئت مديره

جستجو کن
  
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان آذربايجان غربي > مصوبات هيئت مديره > اخبار > اهم مصوبات جلسه هيات مديره (فوق العاده) شماره 13مورخه 14/10/94  

اخبار: اهم مصوبات جلسه هيات مديره (فوق العاده) شماره 13مورخه 14/10/94

 

اهم مصوبات جلسه هيات مديره (فوق العاده) شماره 13مورخه 14/10/94  

متن خبر

·         با عنايت به بند 6و7و8و9 پيشنهادات هيأت رئيسه شماره5 و6 مقرر گرديد رابطين دفاتر نمايندگي پيرانشهر و مهاباد تا پايان دي ماه مسائل و مشكلات راجع به دفتر نمايندگي پيرانشهر و مهاباد را بررسي و جهت حل موضوعات مطروحه گزارش كامل به هيأت مديره ارائه دهند.

·         با عنايت به موضوع چاپ سر رسيد سال 95 مصوب گرديد سر رسيد، استاني چاپ شود و به تمام دفاتر ابلاغ گردد كه هيچ گونه سررسيدي توسط دفاتر نمايندگي چاپ نگردد و تمامي دفاتر آمار خود را هر چه سريعتر به سازمان ارائه نمايند .

·         با توجه به اينكه هيأت اجرائي انتخابات اسناد و مدارك انتخابات را به هيأت مديره سازمان ارائه نموده است پرداخت هزينه هاي هيأت اجرائي بلامانع است .

·         با عنايت به نامه شماره 3266/94 مورخ 12/9/94 در خصوص نامه دفتر نمايندگي بوكان مقرر گرديد گزارش كامل موضوع توسط هياتي متشكل از نمايندگان هيات مديره، يك نفر از بازرسين و كارشناس حقوقي سازمان و ساير موضوعات مطروحه در بوكان تهيه و به هيأت مديره ارائه شود .

·         با عنايت به بند 15 پيشنهادات هيأت رئيسه شماره 5و6 مقرر گرديد با حضور مقامات مراسم بزرگداشت روز مهندس حدود يك هفته بعد از انتخابات مجلس شوراي اسلامي در سالن شركت توزيع برق برگزار گردد همچنين كارت پستال مناسب در اين رابطه تهيه شود و به تمامي دفاتر نمايندگي نيز ابلاغ گردد كه جشني برگزار نگردد و مراسم به صورت يك مراسم بزرگداشت با حضور مقامات برگزارگردد .

·         با عنايت به نامه شماره 400/56209 مورخه 13/10/94 معاونت امور مسكن و ساختمان مقرر گرديد جلسات گروه تخصصي برق و مكانيك طبق روال قبلي برگزار گردد و براي ساير گروه هاي تخصصي با تشخيص نمايندگان هيأت مديره فعلي و تصويب رئيس سازمان تشكيل خواهد شد .

·         تا تشكيل كميته گاز استان و صنايع مقرر گرديد عضو مكانيك هيات مديره كليه امورات مربوطه را به صورت تام الاختيار از طرف هيأت مديره پيگيري نمايد.

·         مقرر گرديد كميته داوري بر اساس مبحث دوم مقررات ملي با حضور نماينده راه و شهرسازي ، رئيس سازمان و با توجه به موضوعيت آن از گروه تخصصي رشته هاي مربوطه تشكيل گردد .

 
پیوست ها
زمان ایجاد 2016/01/14 02:09 ب.ظ  توسط زهرا ظفرمند 
زمان آخرین تغییر 2016/01/19 11:51 ق.ظ  توسط زهرا ظفرمند